Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos pranešimas: „Liberalai skatina Vyriausybę pasitikėti medikais“

2017 m. lapkričio 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 14 d. Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija pasikvietė Lietuvos medikų sąjūdžio atstovus pasikalbėti apie dabartinę medikų situaciją. Liberalai mano, kad veikianti medicinos represinė baudžiamoji sistema yra netoleruotina.

Liberalų sąjūdžio frakcijos, Sveikatos reikalų komiteto narys Jonas Liesys po susitikimo su medikais esamą situaciją įvardino kaip didelę problemą, kai valstybės valdantieji nenori klausytis tautos, kuri aiškiai pateikia puokštę problemų, tokių kaip medicinos sistema, kuri tvarkoma represinėmis priemonėmis ir visiškai neveikia, gydytojų teisių suvaržymas bei visiškai neaiški pozicija dėl rezervo panaudojimo ar jo tikslo. Dėl to yra kiršinama gydytojų ir slaugytojų visuomenė, dėl to jauni gydytojai būriais emigruoja dirbti į užsienį.

„Sveikatos sistema pavirto kažkokia baudžiamųjų nuostatų sistema: tai, kas vyksta su ligonių kasomis, kvotų nustatymas, žmogaus kaip paciento suvaržymas ir gydytojų pavertimas ne gydytojais, o statistais – kažkoks absurdas medicinoje. Ar tai nekvepia penkmečio planu ankščiau laiko? – sakė Sveikatos reikalų komiteto narys liberalas J. Liesys ir pridūrė, – tai visiškai disonuoja su liberaliomis nuostatomis.“

Liberalų sąjūdžio frakcija ir toliau tęs diskusiją su medicinos atstovais, todėl kviečia ir Vyriausybę įsiklausyti bei labiau pasitikėti medikais. Liberalų sąjūdžio frakcija inicijuoja susitikimą su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga, kuris numatomas lapkričio 21 d.

 

Daugiau informacijos:

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narys

Sveikatos reikalų komiteto narys

Jonas Liesys

Mob. 8 685 63 258, el. p. Jonas.Liesys@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-14
   

  Siųsti el. paštuSpausdinti