Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seime vyks konferencija „Įvaikinimas ir globa: ar įstatymai atitinka realius poreikius?“

2018 m. kovo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Kovo 19 d., pirmadienį, 10 val., 218B salėje (Seimo III r.) vyks konferencija „Įvaikinimas ir globa: ar įstatymai atitinka realius poreikius?“

 

Konferenciją organizuoja Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narė Monika Navickienė kartu su Lietuvos globėjų ir įvaikintojų asociacija.

Renginį moderuos nacionalinio dienraščio „Lietuvos žinios“ vyriausiasis redaktorius Ramūnas Terleckas.

Konferencijos tikslas – globos ir įvaikinimo sistemą reglamentuojančių teisės aktų vertinimo kontekste identifikuoti tikruosius globėjų ir įtėvių šeimų poreikius bei kylančius iššūkius. Jos metu Lietuvos globėjų ir įvaikintojų asociacijos atstovai (vadovas Tomas Rimkus ir valdybos narė Inga Veževičienė) pristatys tyrimo, kuriuo siekta identifikuoti globėjų ir įtėvių šeimose reikalingų paslaugų poreikį bei atskleisti vaiko priežiūros atostogų problematiką, rezultatus. Pranešimus taip pat skaitys Seimo narė Monika Navickienė; VšĮ Vaikų ligoninės VULSK filialo Vaiko raidos centro vadovė dr. Jovita Petrulytė; Įtėvių ir globėjų rengimo programos GIMK atestuotas darbuotojas, VšĮ SOTAS psichologas Andrius Atas ir kt.

 

Prieš konferenciją – 9.30 val. – vyks Socialinių reikalų ir darbo komiteto narės Monikos Navickienės spaudos konferencija.

 

Konferencijos programa

 

Registracija į renginį vyksta iki 2018 m. kovo 15 d., el. paštu greta.radiul@lrs.lt. Įėjimas į renginį pagal sąrašą su asmens dokumentu.

 

Papildoma informacija:

Seimo narės Monikos Navickienės padėjėja-sekretorė

Greta Radiul, mob. 8 612 07114

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. asmark@lrs.lt

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-16
   Asta Markevičienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti