Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo LVŽS frakcijos seniūno R. Karbauskio pranešimas: „Pikete dalyvausiančių žmonių reikalavimai yra pagrįsti“

2018 m. kovo 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis pritaria rytoj organizuojamam piketui prie Seimo ir sako, kad piketuotojų tikslas reikalauti skaidraus ir atviro Seimo darbo yra pagrįstas.

„Pastarųjų dienų įvykiai rodo, kad politikoje trūksta ne tik politinės kultūros, bet ir skaidrumo bei atvirumo. Vakarykštis balsavimas dėl Seimo nario M. Basčio apklatos tai tik patvirtina. LVŽS vadovavo visiems procesams, kad prasidėtų M. Basčio apkalta. Mūsų pastangomis buvo sudaryta apkaltos komisija, paruošti Konstituciniam Teismui klausimai, kurių pagrindu Konstitucinis Teismas nusprendė, kad M. Bastys šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė Seimo nario priesaiką, nors buvo opozicijos siekių sužlugdyti šį procesą dar prieš sudarant komisiją“, – sako R. Karbauskis.

Pasak jo, atvykę prie Seimo žmonės turės galimybę tiesiogiai paklausti, kodėl kai kurios partijos veidmainiauja ir vedinos politinių ambicijų ryžtasi net pažeisti Konstituciją ir sulaužyti priesaiką.

Seimo LVŽS frakcijos seniūnas primena, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai galimai šiurkščiai pažeidė Konstituciją ir sulaužė Seimo nario priesaiką iš anksto susitardami, kaip balsuos slaptame balsavime. Dėl šių galimų pažeidimų LVŽS frakcija inicijuos interpeliaciją Seimo konservatoriams.

 

 

Daugiau informacijos:

LVŽS frakcijos seniūnas

Ramūnas Karbauskis

Tel. (8 5) 239 6102, el. p. ramunas.karbauskis@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-14
   Monika Kutkaitytė

  Siųsti el. paštuSpausdinti