Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Parlamentinės grupės „Už demokratinę Baltarusiją“ pranešimas: „Seimo nariai susitinka konsultacijoms su Baltarusijos opozicija“

2017 m. lapkričio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 10 d., penktadienį, 10.30 val. Seimo Baltijos Asamblėjos salėje vyks tradicinės kasmetinės Lietuvos parlamentinių politinių partijų ir Baltarusijos demokratinės opozicijos konsultacijos, į kurias atvyksta Baltarusijos opozicijos lyderiai Anatolijus Lebedka, Vitalijus Rymaševskis ir kiti. Diskusiją organizuoja Rytų Europos studijų centras (RESC) kartu su parlamentine grupe „Už demokratinę Baltarusiją“.

„Šiandienos geopolitiniame kontekste, kuomet Europos Sąjungos strategija Baltarusijos atžvilgiu keičiasi, svarbu suprasti ir aptarti tokių pokyčių iššūkius ir galimybes. Taip pat ši konsultacijų platforma Baltarusijos demokratams yra labai reikalinga, nes padeda „įsitinklinti“ Vakaruose ir yra pristatoma kaip pavyzdys kitų Europos Sąjungos valstybių narių parlamentuose. Mums tai puiki galimybė pajausti politinį Baltarusijos „pulsą“, aptarti šios šalies galimus raidos scenarijus bei dvišalių Lietuvos ir Baltarusijos santykių perspektyvas“, – komentavo parlamentinės grupės „Už demokratinę Baltarusiją“ pirmininkas Laurynas Kasčiūnas.

 

Daugiau informacijos:

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Laurynas Kasčiūnas

Mob. 8 659 00 088

El. p. Laurynas.Kasciunas@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-10
   

  Siųsti el. paštuSpausdinti