Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos pranešimas: „Seimo nariui A. Butkevičiui – Baltijos Asamblėjos apdovanojimas“

2017 m. lapkričio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos parlamentarui Algirdui Butkevičiui Estijos sostinėje Taline šiandien įteiktas aukščiausio lygio Baltijos Asamblėjos apdovanojimas – medalis už nuopelnus stiprinant Baltijos šalių vienybę ir skatinant regioninį bendradarbiavimą.

 „Baltijos Asamblėjos apdovanojimas – man ne tik nepaprastai didelė garbė, bet ir simbolis bendrų pastangų ir nuoseklaus darbo, kurį kartu nudirbome. Džiaugiuosi, kad mūsų principą „eiti išvien“ įprasmina svarbūs projektai bendros energetikos rinkos ir susisiekimo srityse“, – teigė buvęs premjeras.

Baltijos Asamblėjos medaliais nacionalinių Baltijos Asamblėjų delegacijų ir Prezidiumo sprendimu kiekvienais metais apdovanojami Baltijos valstybių bendradarbiavimui nusipelnę asmenys.

Baltijos Asamblėja yra Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų bendradarbiavimo organizacija, įsteigta 1991 m. lapkričio 8 d. Organizacija įkurta įtvirtinti Baltijos šalių nepriklausomybę, siekiant glaudesnio Baltijos regiono bendradarbiavimo tarptautinių santykių srityje ir efektyvaus informacijos apsikeitimo.

 

 

Daugiau informacijos:

Irmina Frolova-Milašienė

Mob. 8 600 07 099

El. p. irmina.milasiene@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-10
   

  Siųsti el. paštuSpausdinti