Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo nario V. Rinkevičiaus pranešimas: „Jaunųjų biržiečių kūryba – valstybės atkūrimo šimtmečiui“

2018 m. vasario 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Savaitė prieš Vasario 16-ąją Biržus pasiekė šventinė dovana knyga-albumas „GIMTINEI IR LIETUVAI Jaunieji biržiečiai atkurtos Lietuvos 100-mečiui“. Idėjos iniciatorius Seimo narys Viktoras Rinkevičius.

Seimo narys šiai didingai progai pažymint, norėjo paskatinti Biržų rajono vaikus ir jaunimą domėtis mūsų Valstybės istorija ir dabartimi, įvertinti pasikeitimus joje, ugdyti savo kūrybiškumą ir jį išreikšti piešiniais, rašiniais, poezija ir proza.

Jaunųjų biržiečių kūrybos konkursas buvo skelbiamas nuo 2017 m. rugsėjo iki gruodžio 1 d. Konkursui buvo pateikta 405 dailės kūriniai iš 21 ugdymo įstaigos ir 392 eilėraščiai bei prozos kūriniai iš 11 mokyklų. Darbus publikavimui knygoje atrinko  komisija sudaryta iš švietimo, literatūros, dailės specialistų. Išleista knyga Vasario 16-osios proga, bus įteikta darbų autoriams ir jiems padėjusiems pedagogams, taip pat mokykloms, bibliotekoms, darželiams.

Tai jau antras toks Seimo nario inicijuotas Biržų rajono vaikų kūrybos knygos leidimas. Pirmasis buvo prieš dešimtmetį, 2007 metais. Kaip ir prieš tai, taip ir dabar knyga  išleista jo asmeninėmis lėšomis ir yra nekomercinis leidinys. 

 

Daugiau informacijos:

Seimo nario Viktoro Rinkevičiaus padėjėja

Ernesta Grubinskaitė

Tel. (8 5) 239 69 79, el. p. ernesta.grubinskaite@lrs.lt,

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-14
   Rūta Mensonaitė

  Siųsti el. paštuSpausdinti