Seimo nariai

Rodyti:
A | B | Č | D | F | G | J | K | L | M | N | O | P | R | S | Š | T | U | V | Z | Ž

A (7)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2014-09-15
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2014-06-27
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

B (15)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2012-11-16
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2012-11-16
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2014-07-01 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

Č (3)

Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2015-04-21 iki 2016-11-14

D (8)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2013-03-22 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

F (2)

Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

G (10)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-08-07
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2013-03-22 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2015-03-24 iki 2016-11-14

J (9)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2016-09-14 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-19 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

K (13)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2015-04-08
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

L (2)

Seimo narė nuo 2012-11-19 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2014-07-01 iki 2016-11-14

M (16)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-05-19
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2014-06-25
Seimo narys nuo 2015-06-29 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-19 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

N (4)

Seimo narys nuo 2015-04-14 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

O

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

P (15)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2012-11-16
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2015-04-03
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-10-21
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

R (3)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-19 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2014-06-26 iki 2016-11-14

S (15)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

Š (5)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2015-04-20

T (6)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2014-06-05 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2012-11-16
Seimo narys nuo 2016-08-08 iki 2016-09-10

U (4)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2014-06-03

V (10)

Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2014-06-19
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2012-11-26
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

Z (3)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2013-03-22 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14

Ž (5)

Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narys nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14
Seimo narė nuo 2012-11-16 iki 2016-11-14