Kazys Starkevičius
2012–2016 m. kadencija

Seimo narys nuo 2012-11-16
iki 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Pramonės (Nr. 17) apygardoje

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Kazys Starkevičius

PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2012-11-20 – 2016-11-14Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2015-04-29 – 2016-11-14Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2012-11-16 – 2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys