Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas
Algis Strelčiūnas
2012–2016 m. kadencija

Seimo narys nuo 2012-11-16
iki 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Lazdynų (Nr. 9) apygardoje

Algis Strelčiūnas

PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2012-11-20 – 2016-11-14Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2012-12-04 – 2016-11-14Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2012-11-16 – 2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys