Vasario 2 d., ketvirtadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. vasario 1 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10 val.

 

įvyks Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos, Teisės ir teisėtvarkos komiteto narės Rimantės Šalaševičiūtės spaudos konferencija „Kada realiai pradės veikti Pagalbinio apvaisinimo įstatymas?“. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus: Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) Motinos ir sveikatos skyriaus vedėja Aušrutė Armonavičienė, Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie SAM direktorė Nora Ribokienė, Valstybinės ligonių kasos prie SAM Informacinių technologijų departamento direktorius, laikinai vykdantis direktoriaus funkcijas Aurimas Baliukevičius, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Akušerijos ir ginekologijos klinikos docentė Eglė Drejerienė ir Vaisingumo asociacijos vadovė Rūta Vyšniauskaitė.

 

11 val.

 

įvyks spaudos konferencija „Kylame į kovą su vėžiu“, skirta paminėti Pasaulinei kovos su vėžiu dienai. Renginio metu visuomenei bus pristatyta socialinio projekto „Kylame į kovą su vėžiu“ idėja, pasirašoma suinteresuotų pusių bendradarbiavimo sutartis. Spaudos konferencijoje dalyvaus: Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė, akcijos „Kylame į kovą su vėžiu“ globėjas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Valstybinės ligonių kasos prie SAM Informacinių technologijų departamento direktorius, laikinai vykdantis direktoriaus funkcijas, Aurimas Baliukevičius, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidentas Šarūnas Narbutas, POLA viceprezidentas Gediminas Žižys.

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-01