Vasario 13 d., pirmadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. vasario 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10.30 val.

 

įvyks Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narių Sveikatos reikalų komiteto pirmininkės Agnės Širinskienės, frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio ir sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos spaudos konferencija farmacijos politikos aktualijoms aptarti. Konferencijoje bus pristatomos pagrindinės farmacijos politikos iniciatyvos, kurių Seimas ir Sveikatos apsaugos ministerija, siekdami užtikrinti farmacijos sektoriaus skaidrumą ir vaistų kainų mažinimą, ketina imtis pavasario sesijos metu.

 

 

 

13 val.

 

įvyks Priklausomybių prevencijos komisijos spaudos konferencija, skirta paminėti alkoholikų vaikų savaitei. Pagrindinis Alkoholikų vaikų savaitės tikslas yra šviesti visuomenę apie vaikus, kurie susiduria su tėvų alkoholizmo problemomis. Visuomenė skatinama prisidėti prie žinios apie šią paslėptą problemą skleidimo ir informuojama, kaip galima padėti girtaujančiose šeimose gyvenantiems vaikams.

Pagrindinė žinia, kurią siekiama paskleisti – kad alkoholio problemos šeimoje dažniausiai būna paslėptos nuo išorinio pasaulio. Tai palieka vaikus izoliuotus ir vienišus. Kalbėdami apie šią problemą mes suteikiame galimybę vaikams ieškoti pagalbos.

Spaudos konferencijoje dalyvaus: Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė Laimutė Matkevičienė, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorė Inga Juozapavičienė, „Mentor Lietuva“ generalinė sekretorė Eglė Degutienė, Paramos vaikams centro psichologė Erna Petkutė.

 

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  239 6203, el. p. egle.trembo@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-02-13
   Eglė Saulė Trembo