Balandžio 20 d., ketvirtadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. balandžio 19 d. pranešimas žiniasklaidai  

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

9 val.

 

         įvyks Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narių Virginijaus Sinkevičiaus ir Tomo Tomilino spaudos konferencija „Darbo kodekso svarstymas Seime – tik po trišalio susitarimo dėl algų didinimo“. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Levickis. Prelegentai pristatys būtiną Darbo kodekso sąlygą – pagal skandinavišką darbo santykių reguliavimo modelį ruošiamą trišalį susitarimą dėl algų didinimo.

 

11 val.

 

įvyks Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos narės Aušrinės Armonaitės spaudos konferencija.  Spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus: festivalio „Visagino country“ organizatorė Elena Čekienė, festivalių „Bliuzo naktys“, „Galapagai“, „Roko naktys“ organizatorius, festivalių asociacijos atstovas Algirdas Barniškis, muzikos atlikėjų vadybininkas Lauras Lučiūnas ir festivalio „Birštono Jazz“ organizatorius Zigmas Vileikis.

 

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-20