Gegužės 2 d., antradienio, spaudos konferencijos Seime

 

2017 m. balandžio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10.30 val.

 

įvyks spaudos konferencija, skirta pristatyti Maltoje vykusios tarpparlamentinės konferencijos užsienio, saugumo ir gynybos politikos klausimais rezultatus. Dalyviai: Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Juozas Bernatonis, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas, Užsienio reikalų komiteto narys Audronius Ažubalis ir Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Jonas Jarutis.

 

Spaudos  konferencijoje bus apžvelgti balandžio 26–28 d. Valetoje (Malta) vykusios tarpparlamentinės konferencijos užsienio, saugumo ir gynybos politikos klausimais rezultatai. Ši konferencija – tai vienas svarbiausių Maltos pirmininkavimo Europos Sąjungai Tarybai parlamentinio matmens renginių. Konferencijos metu buvo aptariami aktualiausi tarptautinę darbotvarkę sudarantys užsienio ir saugumo politikos klausimai: ES ir Rusijos santykiai; Rusijos ir Ukrainos karinis konfliktas; ES parama Rytų partnerystės valstybėms; padėtis pietinėje Europos kaimynystėje, Vakarų Balkanuose; Europos gynybos politikos stiprinimas; ES ir NATO bendradarbiavimas; nelegalios migracijos į ES valdymo būdai ir priemonės; informacinio saugumo užtikrinimo klausimai; ES reagavimas į kitas hibridines grėsmes.

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-04-28
   Jolanta Anskaitienė