Gegužės 10 d., trečiadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. gegužės 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

9 val.

 

įvyks Seimo narės Viktorijos Čmilytės-Nielsen organizuojama spaudos konferencija „Kontracepcija turi būti prieinama visiems“. Renginys yra Tarptautinės planuotos tėvystės federacijos (angl. IPPF) I DECIDE kampanijos dalis, kurios tikslas – skelbti moterų ir pažeidžiamų visuomenės grupių reprodukcines teises, teisę į prieinamą kontracepciją, informaciją apie ją. Prelegentai: Šeimos planavimo ir seksualinės sveikatos asociacijos direktorė Esmeralda Kuliešytė, gydytojas ginekologas Vytautas Klimas, Lietuvos medicinos studentų asociacijos atstovė Eglė Janušonytė, Nacionalinio pacientų susivienijimo prezidentas Artūras Rudomanskis.

 

10 val.

 

įvyks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos spaudos konferencija „Europos diena ir Lietuvos regionų tautiniai kostiumai“. Renginyje dalyvaus LVŽS pirmininko pavaduotojas Mindaugas Puidokas ir frakcijos narė Dovilė Šakalienė.

 

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-05-09
   Jolanta Anskaitienė