Birželio 26 d., pirmadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. birželio 23 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10 val.

 

įvyks spaudos konferencija „Skyrybų vaikai: kaip sumažinti jų skausmą ir skurdą“. Poreikį dvigubinti Vaikų išlaikymo fondo paramą alimentų negaunantiems vaikams pristatys atitinkamas įstatymo pataisas registravęs Seimo narys Mykolas Majauskas. Apie skyrybas, kaip daugybinę netektį, kalbės viena iš Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ įkūrėjų Elvyra Kučinskaitė, kaip padėti skyrybų vaikams ir kokios situacijos labiausiai traumuojančios – Paramos vaikams centro vadovė, psichologė Aušra Kurienė. Apie neįveikiamas biurokratines kliūtis, kurios užgriūna išlaikymo negaunančių vaikų mamas ar su jais po skyrybų likusius tėvus, pasidalins Individualiosios psichologijos instituto dėstytoja Rasa Kardaitė-Vėlyvienė ir „bendrakeleivė“  Rita. Spaudos konferenciją moderuos ir naujausią skyrybų statistiką pristatys žurnalistė Ieva Urbonaitė-Vainienė.

 

12.30 val.

 

įvyks spaudos konferencija „Prekyba žmonėmis: globalizacija, vertybės, socialinė atskirtis ir partnerystės svarba“. Spaudos konferencijoje numato dalyvauti: Seimo nariai Vytautas Bakas, Žygimantas Pavilionis, vyskupas Kęstutis Kėvalas, Vidaus reikalų ministerijos Viešojo saugumo ir migracijos politikos departamento vyr. patarėja Reda Sirgedienė, svečiai iš Didžiosios Britanijos Šv. Mortos grupės įkūrėjas kardinolas Vincentas Nikolsas (Vincent Nichols), Jungtinės Karalystės nepriklausomas kovos su šiuolaikine vergove komisaras Kevinas Heilandas (Kevin Hyland).

 

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-06-23
   Jolanta Anskaitienė