Rugsėjo 7 d., ketvirtadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. rugsėjo 6 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10.30 val.

 

įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija  „Akcija „Už teisingumą Lietuvoje“ įsibėgėja“. Spaudos konferencijoje dalyvaus Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininkas, S. Daukanto aikštėje Vilniuje vykstančios akcijos „Už teisingumą Lietuvoje“ vienas organizatorių Donatas Šulcas ir žurnalistas Kazimieras Juraitis.

11 val.

įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija  „Ubagų žygio 20-metis. Patirtis ir pamoka – ne istorijai, bet Lietuvai ir jos ateičiai“. Spaudos konferencijoje dalyvaus Vytautas Šustaukas ir Rimantas Smaidžiūnas.

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-09-06
   Jolanta Anskaitienė