Rugsėjo 8 d., penktadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. rugsėjo 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10 val.

 

įvyks Kovo 11-osios Akto signatarės, Lietuvos alpinizmo asociacijos narės, tarptautinės ekspedicijos „Karakolas – 2017“ dalyvės Irenos Andrukaitienės spaudos konferencija „Naujos lietuviškos viršūnės Tian Šanyje (Kirgizija) – atkurtos Lietuvos šimtmečiui“.

Spaudos konferencijoje dalyvauja Lietuvos keliautojų sąjungos pirmininkas, tarptautinės ekspedicijos  „Karakolas – 2017“ vadovas Algimantas Jucevičius, Lietuvos alpinizmo asociacijos nariai, ekspedicijos dalyviai Vilius Šaduikis, Kęstutis Baleišis, projekto „Išeiti iš namų“ prodiuserė Rasa Miškinytė.

Spaudos konferencijos metu bus pristatomi ekspedicijos rezultatai: įkopimai į Tian Šanio viršūnes, Biškeke atlikti politiniai žingsniai siekiant geografiškai įteisinti lietuviškų viršūnių vardus, naujų lietuviškų vardų (Jono Basanavičiaus ir Algimanto Vidugirio) suteikimas pirmą kartą įkoptoms viršūnėms. Renginio metu taip pat numatyta pristatyti projektą „Išeiti iš namų“ – kuriamą  filmą apie Tian Šanio kalnus, ekspediciją „Karakolas – 2017“, įkopimą į Gedimino Akstino viršūnę ir kt.  

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-09-07
   Jolanta Anskaitienė