Spalio 3 d., antradienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. spalio 2 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

11 val.

 

įvyks Seimo nario Ramūno Karbauskio ir Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugijos spaudos konferencija, kurioje bus pristatytas savo veiklą atnaujinęs projektas „Saugokime vyrus“.  Spaudos konferencijoje dalyvaus draugijos prezidentas Paulius Rakštys, Medicininių tyrimų laboratorijos „Medicina practica“ direktorius Svajūnas Barakauskas.

 

Pasibaigus spaudos konferencijai, apie 11.30 val., automobilių stovėjimo aikštelėje šalia III Seimo rūmų projekto vadovai pristatys specialią mobilią laboratoriją, kuri vyks į Lietuvos regionus ir ragins vyrus nemokamai atlikti PSA (prostatos vėžio) ir kitus kraujo tyrimus.

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-10-02
   Jolanta Anskaitienė