Lapkričio 8 d., trečiadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. lapkričio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

9.30 val.

įvyks Seimo narės Radvilės Morkūnaitės-Mikulėnienės spaudos konferencija „Pavargę nuo neveikiančios sveikatos sistemos žmonės su negalia viešai šaukiasi pagalbos“. Spaudos konferencijoje dalyvauja asociacijos „Lietuvos neįgaliųjų forumas“ administracijos direktorė Henrika Varnienė, asociacijos „Spina Bifida“ valdybos narė Rūta Udraitė-Mikalauskienė, asociacijos “Gyvastis” atstovė Vilma Radavičienė, bendrijos „Viltis“ vadovė Dana Migaliova, žmonių su negalia teisių aktyvistė Kristina Dūdonytė, vaiko su negalia mama Lina Gulbinė.

 

11 val.

 

įvyks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio spaudos konferencija. Renginyje Seimo narys kartu su AB „Vakarų laivų gamykla“ generaliniu direktoriumi Arnoldu Šileika ir Klaipėdos universiteto rektoriumi prof. habil. dr. Eimučiu Juzeliūnu pristatys Klaipėdos regione kuriamą inovacijų ekosistemą, kurioje bus integruotos universiteto, kolegijų, kitų švietimo centrų, verslo įmonių ir regiono savivaldybių pajėgos.

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-07
   Jolanta Anskaitienė