Lapkričio 29 d., trečiadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. lapkričio 28 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

9.30 val.

 

įvyks Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos narės Ramintos Popovienės spaudos konferencija „Alerginių susirgimų plitimas prilygsta epidemijai“.

Spaudos konferencijoje dalyvaus medikai, specialistai užsiimantys alergijos ir astmos gydymu ir prevencija. Jie kalbės apie alergijos pavojų gyvybei ir būdus kaip to išvengti, taip pat vaikų sergančių alerginėmis ligomis ugdymą ikimokyklinėse ugdymo įstaigoje. Daugiau informacijos alerginių susirgimų temomis medikai pateiks savo pranešimuose konferencijoje „Įveikime alergiją ir astmą kartu“.

11 val.

 

įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Lietuvos Prezidentė: įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis.“

Spaudos konferencijoje dalyvauja Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos pirmininkas ir tęsiamos akcijos už teisingumą Lietuvoje organizatorius Donatas Šulcas.

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pasirašiusi Užsieniečių teisinės padėties įstatymo pataisas, paskelbė: „Įstatymo viršenybė ir pagarba žmogaus teisėms yra neatsiejama teisinės valstybės dalis. Tie, kurie pamina visuotinai pripažintas žmogaus teises ir laisves, privalo žinoti, kad demokratiniame pasaulyje yra nepageidaujami“.

Pranešėjai kviečia Respublikos Prezidentę pradėti taikyti šiuos, jos paskelbtus, reikalavimus ir Lietuvoje. Pradėti siūloma nuo asmenų, kurie Lietuvos valstybės vardu vykdo teisingumą, t.y. teisėjų.

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. asmark@lrs.lt

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-28
   Asta Markevičienė