Gruodžio 5 d., antradienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. gruodžio 4 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

8.30 val.

 

Seimo Antikorupcijos komisijos spaudos konferencija, kurioje pristatomos komisijos atlikto parlamentinio tyrimo dėl e. sveikatos sistemos išvados. Dalyvauja Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius, komisijos pirmininko pavaduotojas Darius Kaminskas, komisijos nariai Raimundas Martinėlis, Vida Ačienė.

 

9.30 val.

 

Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojo Tomo Tomilino, socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio bei socialinės apsaugos ir darbo viceministro Eitvydo Bingelio spaudos konferencija „Lietuviški „vaiko pinigai“: 5 mitai ir kodėl Lenkijoje tai veikia?“.

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo interneto svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. asmark@lrs.lt

 

 

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-04
   Asta Markevičienė