Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Sausio 5 d., penktadienio, spaudos konferencijos Seime

2018 m. sausio 4 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

11 val.

 

įvyks ​Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūno Juozo  Oleko spaudos konferencija „Kas iš tiesų vyksta paskelbus urėdijų reformą?“.  

„Miškų reformai buvo užsimota labai garsiai ir staiga. Žadėta, kad darbuotojai regionuose nenukentės. Tuo metu iš pirmų lūpų girdime, kaip žmones iš urėdijų bandoma išstumti į gatvę be jokių išeitinių kompensacijų. Realiai nefunkcionuoja nei senoji urėdijų struktūra, nei nauja. Neaišku, kas dabar atsakingas už valstybės miškų ūkį,“ – sako J. Olekas.

Spaudos konferencijoje taip pat dalyvauja Lietuvos Miško ir miško pramonės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Inga Ruginienė, sąjūdžio „Už Lietuvos miškus“ pirmininkas Gintautas Kniukšta, buvęs Telšių miškų urėdijos Mustaičių girininkijos girininkas Petras Budvytis.

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-01-04
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti