Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Kovo 19 d., pirmadienio, spaudos konferencijos Seime

2018 m. kovo 16 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

9.30 val.

 

įvyks Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos narės Monikos Navickienės spaudos konferencija „Įvaikinimas ir globa: ar įstatymai atitinka realius poreikius?“. Dalyvauja: Lietuvos globėjų ir įvaikintojų asociacijos vadovas Tomas Rimkus, Lietuvos globėjų ir įvaikintojų asociacijos valdybos narė Inga Veževičienė, įtėvių šeima – Laurynas Kaminskas ir Živilė Kaminskienė.

 

10 val.

 

įvyks TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojos, Seimo laikinosios grupės „Už Lietuvą be korupcijos“ pirmininkės, konferencijos „Idėja Lietuvai: sveikatos priežiūra be korupcijos“ organizatorės Agnės Bilotaitės spaudos konferencija. Dalyvauja: Specialiųjų tyrimų tarnybos Viešųjų ryšių skyriaus viršininkė Jurgita Razmytė, Jaunųjų gydytojų asociacijos prezidentas Martynas Gedminas ir Lietuvos medicinos studentų asociacijos atstovė Eglė Vaičiulytė.

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-03-19
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti