Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Sveikatos reikalų komitetas domėjosi Vaiko raidos centro veiklos laikino perkėlimo galimybėmis

2018 m. vasario 14 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Šiandien Seimo Sveikatos reikalų komitetas lankėsi Vaikų ligoninės, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filialo, Vaiko raidos centre bei Vaikų ligoninėje, VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filiale. Komitetas, susipažinęs su esama Vaiko raidos centro patalpų būkle, darbuotojų darbo ir pacientų gydymo sąlygomis, pabendravęs su administracija, ligoninės darbuotojais bei pacientais, aptarė Vaiko raidos centro veiklos perspektyvas.

Išvažiuojamojo posėdžio metu buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad Vaiko raidos centro patalpos, esančios Vytauto g. 15, Vilniuje, jau keletą metų yra avarinės būklės, o nuo 2017 m. rudens darbo sąlygos Vaiko raidos centre dar pablogėjo. Remiantis atliktais ekspertiniais vertinimais, toliau teikti paslaugas vaikams, turintiems raidos sutrikimus, dabartinėse Vaiko raidos centro patalpose yra pavojinga.

Kol bus statomas naujas Vaiko raidos centro pastatas Santariškių g. 7, Vilniuje, numatoma Vaiko raidos centrą laikinai perkelti į geresnes Vaikų ligoninės patalpas Vilniuje, esančias Kairiūkščio g. 2 ir Santariškių g. 7.

Komitetas, siekdamas užtikrinti, kad naujojo Vaiko raidos centro pastato statybos darbai būtų baigti per kelis metus, nusprendė vykdyti nuolatinę parlamentinę kontrolę. Komiteto nariai taip pat siūlo Vyriausybei ir Sveikatos apsaugos ministerijai nedelsiant imtis teisinių priemonių dėl laikinųjų apsaugos priemonių, kurios taikomos naujo Vaiko raidos centro pastato projektavimo ir statybos darbų viešojo pirkimo procedūroms,  panaikinimo.

 

Milda Neverkevičienė,

Sveikatos reikalų komiteto biuras

Tel. (8 5) 239 6783, el. p. milda.neverkeviciene@lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2018-02-26
   Rūta Mensonaitė

  Siųsti el. paštuSpausdinti