Atvirų durų valandos Seime

2017 m. lapkričio 9 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lapkričio 10 d., penktadienį, 11–15 val. vyks atvirų durų valandos Seime. Įėjimas per I rūmus, nuo Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos pusės. Primename, kad atvirų durų valandų lankytojams nereikalinga išankstinė registracija.

Vitražo galerijoje galima apžiūrėti televizijos operatoriaus, fotografo, ekspedicijų į tremtinių vietas organizatoriaus ir vadovo, bendrijos „Lemtis“ nario Gintauto Aleknos nuotraukų parodą „Ten, kur gyveno lietuviai...“ Fotografas jau daugiau kaip 28 metus savo laiką ir jėgas skiria Lietuvos tragedijai – trėmimams – ištirti ir atminti.

Laisvės gynėjų galerijoje eksponuojama fotografijų paroda „Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Gintaras Ramonas (1962 11 06–1997 11 11)“, skirta Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputato, jauniausio Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Gintaro Ramono 55-osioms gimimo metinėms paminėti

II rūmų parodų galerijoje eksponuojama Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenės kūrybinių darbų paroda „Mes kartu prieš smurtą ir patyčias!“. Kūrybiniais darbais pabandyta išreikšti visų siekį kurti gražią ir saugią aplinką, kurioje būtų saugu ir gera mažam piliečiui, kad užaugęs jis lengviau išspręstų iškilusius gyvenimo iššūkius ir gebėtų kurti savo kokybišką ateitį.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyriaus vyresnioji specialistė

Julija Gorovniovaitė

Tel. (8 5)  239 6210, el. p. julija.gorovniovaite@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-11-09
   Julija Gorovniovaitė