Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo darbas taps dar matomesnis ir atviresnis visuomenei

2014 m. gruodžio 22 d. pranešimas VIR

 

 

 

Gruodžio 23 d. 19 val. TV programa „Seimas – tiesiogiai“ transliuos pirmąją laidą „Atviras Seimas“. Šioje laidoje Seimo valdyba apžvelgs besibaigiančius 2014 metus ir per juos Seime nuveiktus darbus, taip pat pasveikins Lietuvos žmones artėjančių švenčių proga.

Ateityje planuojama  laidas „Atviras Seimas“  rengti nuolat, jose dalyvaus ne tik Seimo valdybos nariai, bet ir Seimo komitetų bei frakcijų atstovai. Laidose Seimo nariai diskutuos aktualiausiais visuomenei klausimais, aptars ir apibendrins  jau priimtus įstatymus, apibrėš  jų svarbą Lietuvos žmonėms.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė tikisi, kad atvėrus Seimo posėdžių salių duris ir parodžius visuomenei valdybos, komitetų, frakcijų darbą, Lietuvos žmonės turės galimybę dar objektyviau įvertinti savo išrinktus atstovus ir jų veiklą parlamente.

Iki šiol programos „Seimas – tiesiogiai“ žiūrovai galėjo stebėti plenarinius posėdžius, spaudos konferencijas ir kitus Seimo narių organizuojamus renginius. Laidoje „Atviras Seimas“ žiūrovams bus pateikta aiški informacija apie aktualiausius Seimo darbus: čia Seimo nariai kalbės ne įstatymų projektų numeriais, o visiems suprantamai ir paprastai paaiškins, kaip jie ketina keisti žmonių gyvenimą.

Maloniai kviečiame žiūrėti programą „Seimas – tiesiogiai“, sekti Seimo narių darbą ir aktyviai diskutuoti Seimo Facebook paskyroje.

 

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė

Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento Ryšių su visuomene skyrius (tel. (8 5) 239 6210, el. p. juste.radzeviciute@lrs.lt)

   Naujausi pakeitimai - 2014-12-22
   

  Siųsti el. paštuSpausdinti