Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas
Mindaugas Bastys
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2018-03-20

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Zanavykų (Nr. 64) apygardoje

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Kontaktai

Mindaugas Bastys

PareigosVeiklaBiografija

 

2016-12-13 – 2017-03-10Seimo Pirmininko pavaduotojas
2016-12-19 – 2017-03-14Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2017-11-20Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2017-11-21 – 2018-03-20Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys

    Pakomitečiuose

2016-12-27 – 2017-11-20Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2018-03-20Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19 – 2017-11-06Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
2017-11-07 – 2018-03-20Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys