Gediminas Kirkilas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1996—2000 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1992—1996 m. Seimą

Gediminas Kirkilas

2016-11-15Seimo Pirmininko pavaduotojas
2016-11-15Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas
2016-11-16Kultūros komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-11-25Laisvės premijų komisija, Komisijos narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys

Kontaktai

Kab. I-214
Tel. (8 5)  239 6609
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjaisSeimo Pirmininko pavaduotojų patarėjai