Andrius Navickas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2017-06-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Andrius Navickas

PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2017-06-22Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2017-06-21Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2017-06-15Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji Solidarumo su tibetiečiais grupė, pirmininkas
2017-06-27Seimo delegacija Tarpparlamentinėje Sąjungoje, narys