Egidijus Vareikis
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Egidijus Vareikis

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Užsienio reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-11-23Peticijų komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Kontaktai

Kab. I-442
Tel. (8 5)  239 6606
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais