Artūras Skardžius
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2000—2004 m. Seimą

Artūras Skardžius

2016-11-16Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2016-12-27Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys
2016-11-28Energetikos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2017-06-26Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

    Pakomitečiuose

2016-12-27Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2016-11-27Energetikos komisija, Komisijos narys
2016-11-28Energetikos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2017-06-26Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“, pirmininko pavaduotojas
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, pirmininko pavaduotojas
2016-11-29Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas

Kontaktai

Kab. II-412
Tel. (8 5)  239 6648
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais