Juozas Imbrasas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Partija Tvarka ir teisingumas

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Juozas Imbrasas

2016-11-16Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys
2016-11-23Peticijų komisija, Komisijos narys
2016-12-27Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narys
2017-06-21Valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys
2016-11-14Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23Peticijų komisija, Komisijos narys
2016-12-27Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narys
2017-06-21Valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys