Irena Šiaulienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Buvo išrinkta į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinkta į 2000—2004 m. Seimą

Buvo išrinkta į 1996—2000 m. Seimą

Buvo išrinkta į 1992—1996 m. Seimą

Irena Šiaulienė

2017-04-07Seimo Pirmininko pavaduotoja
2017-04-21Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotoja
2016-11-16Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narė
2016-11-24Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narė
2017-06-21Valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narė
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narė
PareigosVeiklaBiografija

 

2017-04-07Seimo Pirmininko pavaduotoja
2017-04-21Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotoja

Seimo komitetuose

2016-11-16Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2016-11-24Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narė
2017-06-21Valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-05-24Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė
2017-05-25 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narė
Laikinoji Vakarų Lietuvos regiono atstovų grupė „Į darnią Lietuvą Vydūno keliu“, narė
Laikinoji Žemaičių grupė, narė
Laikinoji Metro idėjos paramos grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, pirmininko pavaduotoja
Tarpparlamentinių ryšių su Irano Islamo Respublika grupė, narė
2016-11-17Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narė

Kontaktai

Kab. I-310
Tel. (8 5)  239 6717
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
DarbotvarkėsSeimo Pirmininko pavaduotojų patarėjai