Arūnas Gelūnas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Arūnas Gelūnas

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Kultūros komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-12-28Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, Komisijos narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos narys
2016-11-14Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Kultūros komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Kultūros komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2017-04-24Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos narys
2016-12-28Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, Komisijos narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narys
Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė, narys
2016-11-29Seimo delegacija Frankofonijos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkas