Herbas www.lrs.lt
 
Viktorija Čmilytė-Nielsen
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Buvo išrinkta į 2012—2016 m. Seimą

Viktorija Čmilytė-Nielsen

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narė
2016-11-24Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narė
2017-03-15Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė
2017-04-20Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narė
2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2016-11-24Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narė
2017-03-15Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-04-19Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narė
2017-04-20Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja

Parlamentinėse grupėse

2017-04-21Seniūnų sueiga, narė
Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, pirmininko pavaduotoja
Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė, narė
Laikinoji Moterų grupė, narė
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narė
Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, pirmininkė
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narė
2016-11-29Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotoja