Antanas Matulas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai

Išrinktas:
Pasvalio-Pakruojo (Nr. 47) apygardoje

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2004—2008 m. Seimą

Buvo išrinktas į 1996—2000 m. Seimą

Antanas Matulas

2016-11-16Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-23Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys
2016-11-24Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys
2016-11-14Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Kontaktai

Kab. III-621
Tel. (8 5)  239 6671

Biuro adresas: Kęstučio g. 4-310, 83152 Pakruojis m., tel. 842151328, tel. 861200687. Vytauto Didžiojo a. 1-201, 39143 Pasvalys m., tel. 861451286, tel. 845154031.

Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsSusitikimai su rinkėjais