Petras Čimbaras
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Darbo partija

Išrinktas:
Molėtų-Širvintų (Nr. 54) apygardoje

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Petras Čimbaras

2016-11-16Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-28Peticijų komisija, Komisijos pirmininkas
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys