Rita Tamašunienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga

Išrinkta:
Nemenčinės (Nr. 55) apygardoje

Buvo išrinkta į 2012—2016 m. Seimą

Rita Tamašunienė

PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2016-11-23Migracijos komisija, Komisijos narė
2016-11-24 – 2016-11-27Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narė
2016-11-25Laisvės premijų komisija, Komisijos narė
2016-11-28Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos pirmininkė
2016-12-27Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūnė

Parlamentinėse grupėse

2016-11-15Seniūnų sueiga, narė
Laikinoji grupė „Už šeimą“, pirmininko pavaduotoja
Laikinoji Vaiko gerovės grupė, narė
Laikinoji Maldos grupė, pirmininko pavaduotoja
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, pirmininko pavaduotoja
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, pirmininko pavaduotoja
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, pirmininko pavaduotoja
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, pirmininko pavaduotoja
Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė, narė
2016-11-29Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, narė