Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas
Rasa Budbergytė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Rasa Budbergytė

2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja
2017-11-21Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narė
2017-11-07Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė

Kontaktai

Kab. I-322
Tel.  (8 5)  239 6699
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Darbotvarkės