Aušra Maldeikienė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Politinė partija „Lietuvos sąrašas“

Išrinkta:
Žirmūnų (Nr. 4) apygardoje

Aušra Maldeikienė

2016-11-16Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-25Laisvės premijų komisija, Komisijos narė
2017-06-26Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2016-11-14Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos seniūno pavaduotoja

Kontaktai

Kab. III-528
Tel. (8 5)  239 6646
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidai
DarbotvarkėsVisuomeniniai konsultantaiSusitikimai su rinkėjais