Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas
Virgilijus Poderys
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Virgilijus Poderys

2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2016-12-27Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys
2016-11-28Energetikos komisija, Komisijos pirmininkas
2018-04-05Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys

    Pakomitečiuose

2016-12-27Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2016-11-27Energetikos komisija, Komisijos narys
2016-11-28Energetikos komisija, Komisijos pirmininkas
2018-04-05Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2017-03-15Seniūnų sueiga, narys
Laikinoji Didžiojo kunigaikščio Gedimino grupė, narys
Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė, narys
Laikinoji Veiksmų dėl Astravo atominės elektrinės koordinavimo grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2016-11-24Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje, narys
2016-11-24Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narys
2017-01-03Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas