Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas
Kęstutis Pūkas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2018-01-12

Iškėlė:
Partija Tvarka ir teisingumas

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Kęstutis Pūkas

PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2018-01-12Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2017-10-17Antikorupcijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-03-13Frakcija "Tvarka ir teisingumas", Frakcijos narys
2017-03-14 – 2018-01-12Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys