Robertas Šarknickas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Alytaus (Nr. 30) apygardoje

Robertas Šarknickas

2016-11-16Kultūros komitetas, Komiteto narys
2016-11-23Migracijos komisija, Komisijos narys
2017-03-15Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narys
2017-06-21Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys