Petras Valiūnas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Dzūkijos (Nr. 69) apygardoje

Petras Valiūnas

2016-11-16Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2016-11-28Konstitucijos komisija, Komisijos pirmininkas
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys