Aušrinė Armonaitė
2016–2020 m. kadencija

Seimo narė nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

Išrinkta:
Pagal sąrašą

Aušrinė Armonaitė

2016-11-16Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja
2017-01-11Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis, Pakomitečio narė
2017-02-17Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė
2017-09-21Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-16Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narė
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja

    Pakomitečiuose

2017-01-11Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitetis, Pakomitečio narė

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2017-02-16Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos narė
2017-02-17Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-09-20Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos narė
2017-09-21Liberalų sąjūdžio frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji Pilietinės visuomenės plėtros grupė, narė
Laikinoji Moterų grupė, pirmininkė
Laikinoji Didžiojo kunigaikščio Gedimino grupė, narė
Laikinoji Gegužės 3-iosios grupė, narė
Laikinoji Pasirengimo narystei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje grupė, narė
Laikinoji grupė „Pro-Ukraine“, narė
Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, narė
Laikinoji Čečėnijos demokratinio solidarumo grupė, narė
Laikinoji Solidarumo su tibetiečiais grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Nyderlandų Karalyste grupė, pirmininkė
Tarpparlamentinių ryšių su Juodkalnija grupė, narė
Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narė
2016-11-29Seimo delegacija NATO Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotoja