Arūnas Gumuliauskas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Arūnas Gumuliauskas

2016-11-16Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narys
2016-11-23Peticijų komisija, Komisijos narys
2016-12-28Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, Komisijos narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Kontaktai

Kab. III-412
Tel. (8 5) 239 6692
Asmeninė svetainė
(Seimo kanceliarija neatsako už asmeninių Seimo narių svetainių turinį ir skelbiamą informaciją)
Padėjėjai-sekretoriaiPranešimai žiniasklaidaiSusitikimai su rinkėjais
Ataskaitos, kita informacijaDarbotvarkės