Stasys Jakeliūnas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Stasys Jakeliūnas

2016-11-22Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-12-09Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-12-09Europos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-23 – 2017-04-24Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, Komisijos narys
2017-04-25Laisvės kovų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys