Darius Kaminskas
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Išsikėlė pats

Išrinktas:
Kėdainių (Nr. 43) apygardoje

Darius Kaminskas

2016-11-16Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-28Antikorupcijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2016-12-15Konstitucijos komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2016-11-22 – 2016-11-27Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2016-11-28Antikorupcijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2016-12-15Konstitucijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys