Jaroslav Narkevič
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 2012—2016 m. Seimą

Buvo išrinktas į 2008—2012 m. Seimą

Kontaktai

Kab. II-117
Tel.(8 5)  239 6630

Jaroslav Narkevič

2016-11-16Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2016-11-22Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2017-06-21Valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys
2016-11-14Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16 – 2016-11-21Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2016-11-16Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narys
2016-11-22Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas

Seimo komisijose

2016-11-22Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys
2017-06-21Valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2016-11-14Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublika grupė, pirmininkas
Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Rusijos Federacija grupė, narys
Tarpparlamentinių ryšių su Lotynų Amerika ir Karibų salomis grupė, narys
2016-12-09Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys