Linas Antanas Linkevičius
2016–2020 m. kadencija

Seimo narys nuo 2016-11-14

Iškėlė:
Lietuvos socialdemokratų partija

Išrinktas:
Pagal sąrašą

Buvo išrinktas į 1992—1996 m. Seimą

Kontaktai

Kab. I-106
Tel.(8 5)  239 6726

Linas Antanas Linkevičius

2016-11-16Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys
PareigosVeiklaBiografija

Seimo komitetuose

2016-11-16Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo frakcijose

2016-11-14 – 2017-10-18Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys
2017-10-19Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija, Frakcijos narys